Vitajte v internetovom obchode Zoria!

Ponúkame široký výber sedacích vakov, hojdacích sietí a zaujímavých doplnkov pre interiér.
Akcie a zľavy
Doprava ZADARMO!
Pri objednávke nad 100EUR alebo pri objednávke sedacieho vaku poskytujeme dopravu zadarmo. Viac informácií v článku.
Vernostný program
Zbierajte body pri každom nákupe a použite ich pri platbe za objednávku v našom internetovom obchode. Viac informácií v článku.
Aktuálne zľavy
Neprehliadnite aktuálne zľavy na produkty. Nájdete ich v kategórii Akcie v hornom menu.
Čo možno ešte neviete o hojdacích sieťach.
Autor: zoria

Leto a prázdniny siHojdacia sieť pre jedného každý z nás spája s dovolenkou, oddychom a relaxom. Čo by ste povedali na takýto scenár? Je krásne slnečné počasie a Vy relaxujete s dobrou knihou na terase alebo vo Vašej záhrade. V ruke držíte svoj obľúbený drink, nechávate sa pohojdávať jemným vánkom, svet okolo Vás prestáva existovať.  Presne takýto oddych ponúkajú hojdacie siete a závesné kreslá.

Zdravé varenie s výrobkami Emile Henry Flame.
Autor: zoria

Emile HenryChcete variť zdravšie a chutnejšie? Trpíte alergiami?

Práve pre všetkých, ktorí trpia alergiami, chcú variť zdravo a hlavne chutne, prinášame keramické hrnce a riad na varenie Emile Henry.

Sedacie vaky Sit On It
Autor: zoria

Sit On It PeanutsSedacie vaky spoločnosti Sit On It sú skvelým dizajnovým doplnkom do vášho interiéru. Vďaka kvalitnému prevedeniu sú vhodné aj na použitie v exteriéroch.  Viac o ich použití, zložení a údržbe sa dozviete v tomto článku.

Relax so sedacím vakom
Autor: zoria

Viete, že prvý sedací vak bol vyrobený už pred 50 rokmi? Ak si zaobstaráte sedací vak, môžete ho využiť na mnoho spôsobov. Poskytne vám dokonalý komfort pri relaxácii, čítaní knižky, či sledovaní televízie.

Sedacie vaky, viete že...?
Autor: zoria

Sit On It DeLuxeSedacie vaky sú  zdravým a veľmi obľúbeným doplnkom interiérov aj exteriérov. Okrem bytov, domov či záhrad sú výborným pomocníkom pri vylepšení priestorov čakární, materských škôl, materských centier, študovní, galérií či kaviarní. Fantázii sa medze nekladú!

 

Prečo je sedací vak lepší ako stolička
Autor: zoria

Bagie Insider bean bag

Možno práve rozhodujete o kúpe nového sedacieho nábytku do Vašej domácnosti. Rozmýšľali ste aj o možnosti zaobstarať si sedací vak? Naberte odvahu a skúste to! Garantujeme Vám, že sedací vak sa stane najobľúbenejším kusom „nábytku“ vo Vašej domácnosti.

 

Vernostný program
Autor: zoria

Zbierajte s nami vernostné body a získajte zľavu už pri prvom nákupe!

Každý Váš nákup si veľmi vážime a preto sme pre Vás pripravili vernostný program, v ktorom môžete využívať zľavy ihneď po registrácii. Naviac, pri každom nákupe na www.zoria.sk zbierate vernostné body, ktoré môžete využiť vo forme ďalšej zľavy. Z každého eura, ktoré u nás zaplatíte, dostanete 0.03 EUR naspäť.

Doprava ZADARMO!
Autor: zoria

Ak je cena Vašej objednávky viac ako 100 EUR, poskytujeme dopravu zadarmo. Táto akcia sa vzťahuje na akýkoľvek nami ponúkaný tovar, aj na tovar v akcii.

Pri objenávke sedacích vakov je doprava zadarmo vždy, ak je celá platba za sedací vak uhradená vopred na náš účet.