Sedacie vaky Sit On It

Autor: zoria

Sedacie vaky spoločnosti Sit On It sú skvelým dizajnovým doplnkom do vášho interiéru. Vďaka kvalitnému prevedeniu sú vhodné aj na použitie v exteriéroch.

Sit On It exterior

Použité materiály
Sit on it sedacie vaky sa vyrábajú zo 100%- ného polyesteru  s polyuretánovou vlhkosti odolnou ochrannou vrstvou. Produkty „deluxe“ sú vyrábané z dvoch druhov látok a to
- „Two Tone“ (dva tóny)
- „Twill“ (keper)

Obe látky majú luxusný vzhľad a sú veľmi príjemné na dotyk.  Vnútro vakov je vyplnené polystyrénovými guľôčkami vysokej hustoty, vďaka čomu si sedací vak dlho udrží svoj tvar. V prípade potreby je možné guľôčky aj doplniť. Náhradnú náplň si môžete objednať priamo u nás.

Sedacie vaky Sit On It ako reklamný predmet
Na všetky produkty spoločnosti Sit on it je možné vytlačiť alebo vyšiť logo či značku vašej firmy a to po dohode pri objednávke niekoľkých kusov.

Ako správne čistiť vaky
Zašpinené miesta zľahka poutierajte handričkou namočenou v mydlovej vode. Pri väčšom znečistení, je možné prať poťahy aj v práčke pri nižších teplotách (odporúčame 30-40° C). Rozopnite suchý zips a vyberte vnútro. Samotný poťah prevráťte do rubu a vložte do ochrannej sieťky alebo do obliečky na vankúš. Neodporúčame sušenie v sušičke.

Záruka
Záruka na sedacie vaky Sit on it je 24 mesiacov. Táto záruka sa vzťahuje na výrobné vady tovaru. Záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebenie, poškodenie spôsobené neprimeraným používaním, nedbanlivosťou alebo úmyselné poškodenie. Pri sedacích vakoch s polystyrenovou náplňou sa za bežné opotrebenie považuje aj mierna postupná strata objemu náplne výrobku, keďže je to prirodzená vlastnosť materiálu pri používaní vaku.

Súvisiace produkty
  • Sedací vak Sit on it Cube Deluxe
  • Sedací vak Sit on it Try angle XL
  • Sedací vak Sit on it Do Nuts
  • Sedací vak Sit on it Dogie style
  • Sedací vak Sit on it Pea Nuts bicolor
  • Sedací vak Sit on it Try angle