Sedacie vaky, viete že...?

Autor: zoria

Sit   On It R-lax Sedacie vaky sa dajú použiť v interiéroch aj exteriéroch

Sedacie vaky sú  zdravým a veľmi obľúbeným doplnkom interiérov aj exteriérov. Okrem bytov, domov či záhrad sú výborným pomocníkom pri vylepšení priestorov čakární, materských škôl, materských centier, študovní, galérií či kaviarní. Fantázii sa medze nekladú! Na našej stránke sme pre vás pripravili ponuku sedacích vakov od viacerých výrobcov. Ponuku budeme postupne rozširovať a dopĺňať.  Nájdete u nás sedacie vaky nielen pre dospelých, ale aj pre deti a pre vašich štvornohých miláčikov.
Na trhu je mnoho výrobcov, ktorí ponúkajú  vaky rôznych tvarov a  rozmerov v širokej škále farieb a z rôznych materiálov.  Je už len na vás, ktorý si vyberiete pre vaše maximálne pohodlie.

 

 

 

Tuli sofa biela

Široká ponuka povrchových materiálov

Je veľmi dôležité, aby sa sedací vak, v ktorom oddychujete, prispôsobil vám, a nie vy jemu. Môžete si vybrať nielen rôzne tvary vakov, ale ponúkame Vám aj široký výber materiálov ako sú polyester, nylon, bavlna, polyester s polyuretánovou povrchovou vrstvou, velúr, ekokoža, koža atď.

Vnútro vakov je väčšinou vyplnené špeciálne upravovanými polystyrénovými guľôčkami, vďaka ktorým si sedací vak dlho udrží svoj tvar. Ak sa však po čase predsa len vak vysedí alebo vyleží, nie je problém ho doplniť novými guľôčkami.

 

 

Tuli branding

Sedacie vaky možete použiť ako zaujímavý reklamný predmet

Niektorí výrobcovia ponúkajú aj možnosť vytlačiť, alebo vyšiť na sedacie vaky logo firmy a to už od pár kusov. U nás nájdete sedacie vaky aj od takýchto výrobcov, čo je veľmi zaujímavá možnosť pre všetky spoločnosti, ktoré sa chcú zviditeľniť originálnou formou reklamy.

Tuli branding