Vernostný program

Autor: zoria

Zbierajte s nami vernostné body a získajte zľavu už pri prvom nákupe!

Každý Váš nákup si veľmi vážime a preto sme pre Vás pripravili vernostný program, v ktorom môžete využívať zľavy ihneď po registrácii. Naviac, pri každom nákupe na www.zoria.sk zbierate vernostné body, ktoré môžete využiť vo forme ďalšej zľavy. Z každého eura, ktoré u nás zaplatíte, dostanete 0.03 EUR naspäť.

Ako to funguje?

  • Za každé 1 EUR, ktoré zaplatíte za Váš nákup tovaru Vám pripíšeme na Vaše konto 1 vernostný bod.
  • Hodnota každého vernostného bodu je 0,03 EUR.
  • Body si môžete šetriť a v budúcnosti uplatniť pri jednom nákupe, alebo ich môžete využívať priebežne, záleží len na Vás.

Prvé body získavate už pri registrácii!

Za Vašu registráciu na www. zoria.sk a súhlas so zasielaním noviniek od nás získate bonus vo výške 30 vernostných bodov.

Body za nových zákazníkov

Ak nás odporučíte Vášmu známemu a tento pri nákupe u nás uvedie Vaše meno dostanete od nás  jednorazový bonus vo výške 10 vernostných bodov.
Príklad využitia vernostných bodov:

  • 30 bodov za registráciu
  • 20 bodov za dvoch nových zákazníkov
  • 300 bodov za nákup tovaru v hodnote 300 EUR s DPH
  • Spolu 350 bodov = 10,50 EUR zľava z nákupu.

Body sa pripočítavajú za nákup tovaru, tj. do vernostného programu sa nezapočítava hodnota poštovného a balného. Body sa nepripočítajú pri nákupe zľavneného tovaru a tovaru v akcii.  Vernostné body je možné použiť výlučne na nákup tovaru cez www.zoria.sk a nie je ich možné vymeniť za peniaze.

Ak už ste našimi zákazníkmi

Ak ste už u nás predtým nakupovali, automaticky získavate vernostné body z tohoto nového programu.

Poznámka:
Automatické počítanie a zobrazovanie bodov na stránke momentálne pripravujeme. Medzitým sa môžete opýtať na počet získaných bodov e-mailom. Po prijatí Vašej objednávky Vás budeme kontaktovať, či si želáte Vaše body použiť alebo odložiť pre budúci nákup.